Ласкаво просимо до

ABPMP Україна

Хто ми?

ABPMP в Україні – частина міжнародної спільноти професіоналів в управлінні бізнес-процесами ABPMP International (Association of Business Process Management Professionals, abpmp.org).

56 представництв Спільноти по всьому світу об’єднують більше 15 000 людей із 750+ компаній, щоб ділитися кращими практиками в процесному управлінні (BPM).

ABPMP формує і підтримує міжнародний стандарт управління бізнес-процесами (BPM CBOK) і проводить сертифікацію BPM-спеціалістів для підтвердження їх експертизи.

ABPMP в Україні – незалежна професійна некомерційна організація.

Сертифікація

Ви можете підтвердити свої знання та досвід в управління бізнес-процесами.

Сертифікація ABPMP заснована на міжнародних стандартах, розроблених міжнародною професійною організацією.

Успішне проходження сертифікації дає визнане у всьому світі підтвердження експертизи в галузі BPM і готовність до роботи в якості BPM-спеціаліста. 

Як долучитися?

Якщо ви BPM-спеціаліст або прагнете ним стати і хочете приєднатися до Спільноти, заповніть форму-заявку і ознайомтесь з кодексом професійної етики.

Щоб стати членом Асоціації, необхідно оплатити членський внесок. Ми розглянемо вашу заявку і зв’яжемося з вами, щоб обговорити подальші кроки. 

Як стати партнером?

Наша основна мета – підвищити якість управління бізнес-процесами в Україні.

Ми готові ділитися своїм досвідом і відкриті різним форматам співпраці. Як з комерційними, так і з державними підприємствами, університетами, ЗМІ, професійними асоціаціями. 

Якщо ви хочете стати партнером Асоціації, заповніть форму-заявку. Ми зв’яжемося з вами, щоб обговорити деталі. 

Як з нами зв'язатися?

Залиште свої контакти в формі, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом. Перевірте, будь ласка, що всі дані заповнені коректно.

Адреса:
Україна, м. Київ, вул. Дружківська, 10, офіс 724, 03113

Електронна скринька:
info@abpmp.org.ua

Контактна форма

    Ім'я та Прізвище*

    Електронна пошта*

    Повідомлення*