АВРМР в Україні заохочує до співпраці на спонсорській основі!

Ми є неприбутковою організацією. Наші партнери сприяють Асоціації, заохочуючи участь своїх співробітників у її діяльності, а також надаючи свої ресурси – від аудиторії та обладнання для проведення вебінарів, застосування онлайн сервісів до фінансової підтримки тощо.

Ми зацікавлені в такій співпраці, в першу чергу, з компаніями, бізнесова діяльність яких пов’язана з управлінням бізнес-процесами, а саме консалтингові компанії, ІТ-розробники тощо.

Підтримуючи діяльність Асоціації, ви показуєте власну соціальну відповідальність та сприяєте розвитку ринку BPM в Україні.

Крім того, незалежно від сфери діяльності компанії, ми зацікавлені в активній участі працівників компанії в діяльності Асоціації, залученості в заходах і проєктах, розвитку системи комунікації, яка дозволяє компанії легко знаходити і залучати таланти.

Зі свого боку, ми публікуємо інформацію про спонсорів на нашому сайті та надаємо таким преференції на майбутні заходи, віддячуємо корисними продуктами тощо.

У той же час Асоціація не займається рекламою компаній та їх продуктів!

Якщо бажаєте співпрацювати з нами на спонсорських засадах, заповніть та відправте форму нижче. Ми зв’яжемося з вами найближчим часом!

Заявка на спонсорство

  Ім'я*

  Прізвище*

  Електронна пошта*

  Номер телефону*

  Компанія*

  Тема*

  Повідомлення*