BPM CBOK

Посібник знань з управління бізнес-процесами (BPM CBOK)

BPM CBOK – це збірник знань, які визнані як передові світові практики в галузі управління бізнес-процесами.

BPM CBOK включає дев’ять розділів:

1. Управління бізнес-процесами: містить теоретичні концепції та ключові фактори успіху при впровадженні BPM.

2. Моделювання процесів: містить ключові визначення, компетенції та процедури, які дозволяють будувати моделі процесів (as is).

3. Аналіз процесів: навички та компетенції, які необхідні для розуміння бізнес-процесів, включаючи їх результативність та продуктивність. В цьому розділі розглядаються цілі та інструменти аналізу. 

4. Дизайн процесів. Містить рекомендації по створенню цільових моделей бізнес-процесів (to be) та їх показників ефективності. А також вимоги до IT-платформ, джерел даних і інструментів контролю, які будуть використовуватися при виконанні процесу.

5. Управління ефективністю процесу:містить рекомендації з вимірювання ефективності процесу, створенню набору процесних KPI і їх використання при прийнятті рішень.

6. Трансформація процесів: розглядаються підходи та інструменти для впровадження змін в процеси, починаючи від планування змін, їх реалізації та оцінки результатів.

7. Процесно-орієнтована організація. У цьому розділі розглядаються ролі, обов’язки і розподіл відповідальності, які підтримують реалізацію процесного підходу в організації..

8. Управління бізнес-процесами на рівні корпорації: містить рекомендації з управління портфелем бізнес-процесів для підтримки реалізації корпоративної стратегії. Даний розділ також включає розгляд інструментів оцінки рівня процесної зрілості.

9. Технології BPM. У цьому розділі розглядаються технології для моделювання, аналізу, виконання та моніторингу бізнес-процесів.

BPM CBOK ® 4.0 лежить в основі сертифікаційних екзаменів на звання сертифікованого спеціаліста в процесному управлінні (CBPA). Процес сертифікації організований відповідно до вимог Міжнародного стандарту ANSI / ISO 17024 та ACE (Американська рада з питань освіти).

CBOK ® BPM4.0 доступний безкоштовно для членів ABPMP International. 

Як з нами зв'язатися?

Залиште свої контакти в формі, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом. Перевірте, будь ласка, що всі дані заповнені коректно.

Адреса:
Україна, м. Київ, вул. Дружківська, 10, офіс 724, 03113

Електронна скринька:
info@abpmp.org.ua

Контактна форма

    Ім'я та Прізвище*

    Електронна пошта*

    Повідомлення*